Partnerské horoskopy

Astrologie studuje i partnerské horoskopy. Partnerský horoskop lze určit podle data narození, měn či vzájemné kompatibility znamení.V zvěrokruhu je mnohem více znamení, které si navzájem rozumějí a jsou si sympatické jako ty co mezi sebou pociťují napětí, dokonce někdy až vyslovenou antipatii. Takže můžeme říci, že v našem solárním systému je více příležitostí na lásku a porozumění na zlobu a nenávist.

Partnerská shoda podle znamení Partnerská shoda podle jmen

Partnerská shoda podle data narození

Partnerský horoskop podle znamení obsahuje několik kontroverzích morálních a duševních konceptů v oblasti vědy a náboženství. Některé tyto astro-logické poznatky inspirují, někdo je naopak bude považovat za divné a překvapujíce. Pro někoho mohou být dokonce hluboce rušivé.

Partnerský horoskop podle jmen je další varianta jak zjistit zda se dva lidé k sobě hodí. Tento způsob je však více pro zábavu než pro poučení. Partnerský horoskop zdarma Vám řekne, zda se k sobě s partnerem hodíte a to na základě Vašich jmen.

Chcete vědět jaká kompatibilita je mezi Vámi a Vaším partnerem?Nejlepší způsob jak to zjistit je podle data narození dvojice. Přesný partnerský horoskop zdarma se dozvíte ze sekce partnerský horoskop podle narození.