Znamení Kozoroh

Vládnoucí planeta pro znamení Kozoroh je Saturn. Kariéru Kozoroha ovlivňuje planeta Venuše. Živlem pro toto znamení je Země. Silnou stránkou člověka ve znamení Kozoroha je smysl pro povinnost a výborné organizační schopnosti. Jak planety ovlivnily život Kozoroha si přečtěte ve včerejším horoskopu, nebo pokud jste zvědavý co ho čeká, čtěte dále.

Kozoroh horoskop na dnes Kozoroh horoskop na tento týden

Kozoroh horoskop na tento měsíc

Znamení Kozoroh si nejvíce vychází se znameními Býk a Panna. Má potíže vyjít s lidmi narozenými ve znameních Beran, Rak a Váhy. Ideálním životním partnerem pro Kozoroha je přesto Rak. Člověk tohoto znamení rád velí, rozhoduje. Mnohokrát se může zdát pesimistický, ale je to jen proto, že vidí pravou stránku věci.

 

Sobota je pro znamení Kozoroh šťastný den. Barvy, které lahodí jeho oku jsou černá a tmavě modrá. Vůně, které jsou mu nejmilejší jsou magnólie a borovice. Pro znamení Kozoroh je důležité, aby byl obklopen věcmi, lidmi, které vydrží věčnost. Je to jeho filozofie a týká se všeho, života, lásky, práce ... Kozorozi jsou rodilí manažeři, dokáží vést lidi k úspěchům. Co je ještě typické pro toto znamení si přečtěte níže.

Charakteristika Kozoroha Známí Kozorozi