Znamení Lev

Vládnoucí planeta znamení Lev je Slunce. Živlem je Oheň. Na milostné vztahy a city ovlivňuje u Lvů planeta Uran. Pokud znáte člověka ve znamení Lev, první co Vás pravděpodobně napadne v souvislosti s ním je něco skvělé, úžasné. Znamení Lev si potrpí na kvalitu v životě. Chce jen to nejlepší a nejdražší. Přečtěte si jak planety ovlivnily toto znamení v následujících horoskopech.

Lev horoskop na dnes Lev horoskop na tento týden

Lev horoskop na tento měsíc

Člověk narozený ve znamení Lva je dominantní a silná osobnost. Má v sobě potřebu zářit tak jako jeho živel Slunce. Znamení Lev miluje život, zábavu, společnost své přátele a rodinu. Pokud se nacházíte ve společnosti Lva určitě Vás nakazí svou dobrou náladou, dobro srdeční náturou .. Lev si velmi nerad nechává poroučet.

 

Oblíbená barva lidí ve znamení Lva je žlutá, oranžová, červená. V podstatě všechny barvy ohně. Šťastným dnem je neděle. Nejoptimálnějším partnerem v manželství je pro znamení Lva Vodnář. Nejlépe si Lev rozumí se znameními Beran a Střelec. Nerozumí si naopak s Býkem, Štírem a Vodnářem. Pokud Vás zajímá více o znamení Lev čtěte následující články.

Charakteristika Lva Známi Lvi