Znamení Panna

Znamení Panna má jako živel uváděnou Zemi. Vládnoucí planetou znamení Panny je Merkur. Kariéru Panny ovlivňuje také planeta Merkur. Milostný život lidí narozených v tomto znamení je ovlivňován planetou Neptun. Jak tyto planety spolu ovlivňují každodenní život Panny se dočtete v následujících horoskopech.

Panna horoskop na dnes Panna horoskop na tento týden

Panna horoskop na tento měsíc

Znamení Panna symbolizuje nevinnost a čistotu. V žádném případě však ne naivita. Lidé narození ve znamení Panny se vyznačují svou snahou o ideální svět. K Panně se hodí Býk a Kozoroh. V lásce je nejideálnější partner ve znamení Ryby. Znamení Panna si moc nerozumí s Blížencem, Střelcem a Rybami.

 

Znamení Panna má vrozenou schopnost chápat, že zdraví je víc než jen fyzická záležitost. Proto jsou z nich velmi dobří lékaři, zdravotní sestry či léčitelé. Barva, která dodává znamení Panny energii je Palinková zeleň. Jiné barvy pozitivně působící na Panny jsou oranžová, žlutá a okrová. Rostliny příznačné pro Pannu jsou hyacint a akát. Šťastné dny jsou pro znamení Panna středy. Více o znamení Panna se dozvíte z následujících sekcí.

Charakteristika Panny Známé Panny